nedeľa 25. novembra 2012

Favourites Mavala and KeepCup

Začnem s Mavalou. V parfumériach Fann bývajú z času na čas líčiace akcie alebo Mavala manikúra. 
Na jednej z takýchto akcií sme so sestrou objavili švajčiarsku kozmetiku Mavala. Kúpili sme si Cuticle Remover  - odstraňovač zrastenej pokožky, Cuticle Cream - krém na pokožku v okolí nechtov a Minute Quick Finish - fixačný lak na rýchle zaschnutie. Práve Quick Finish je mojim favoritným produktom. 
Predtým som si nerada lakovala nechty, lebo som potrebovala veľmi veľa času na úplne zaschnutie laku. Teraz ma bez nalakovaných nechtov ani neuvidíte. Quick Finish si nanášam asi po 2 minútach ako si nalakujem nechty. Úplne zaschne asi tak do 10 minút, ale to už zaschne tak, že môžte robiť úplne všetko bez toho aby sa vám nalakované nechtíky pokazili. Vo Fannku stojí 6€ ale na isic zľavu ho budete mať s 20% zľavou za 4,80€. Tento produkt milujem a popravde už by som si bez neho nevedela nalakovať nechty! 

KeppCup. Bože, ako ja ten pohár milujem. Bez neho nedokážem ísť ani na jednu rannú prednášku. Zbožňujem ho až tak veľmi, že každému ho ospevujem (asi traja kamaráti podľahli mojim rečiam a kúpili si KeepCup). My máme doma až tri farebné poháriky. Najlepšie na nich je, že si môžte vybrať farbu či veľkosť, akú chcete, že nepáli ruky, že pri pití necítiť ten plast\gumu, že sa nič nevyleje, že je ekologický a, že je tak krásny. Ja mám svoj už od júla, keď som si ho vypýtala na narodeniny a odtvedy sme nerozlučná dvojka. 

samozrejme, nemôžem vynechať: novembrové čitanie - nemecké a české Elle, najkrajšie čierne okuliare, iPhone a moja najväčšia droga JABĹKÁ.1 komentár:

  1. Prosím ťa s ktorej sttrányk si objednávala ten pohár?:)
    Tú farbu neviem nikde nájsť :)

    OdpovedaťOdstrániť