piatok 18. januára 2013

In his shirt Shirt\bag\beanie - H&M, cardigan - Sisley, jeans - F&F

Červená kockovaná košeľa je jedna z tých najsuperských. Hodí za k všetkému, v tomto prípade k najčiernejším džínam, aké mám. Skvelý to pocit obliecť 36-ky, aj keď obyčajne nosím väčšiu veľkosť. 
Od stredy si užívam 4-týždňovú dovolenku od školy. Ó áno :) Stihla som už rozčítať knihy, ktoré som tak dlho odkladala, pozrieť pár filmov, urobit cvičebný plán a ísť sa vysaunovať. Ráno som so pozrela prvú časť The Carrie Diaries. Mladá Carrie je krásne dokonalá ako stará Carrie, konečný záber je taký ako ho poznáme a rola Sebastiána má slušné obsadenie. Uvidíme, či príbeh mladej Carrie prekoná jeden z najväčších klasík. 
Vonku sa počasie rozšantilo takže vidím to na čaj či kávu a nekonečný relax. 
Majte sa krásne, užívajte piatok a víkend :)

The red checked shirt is one of the best. It matches great with a lot of pieces of my wardrobe. Today, it was with black skinny jeans. It was great feeling, because jeans are only size 36, which isn't my usual size. 
From wednesday I am enjoying 4-weeks long holiday from school. Oh yeah :) I have started to read books, for which I haven't time, I watched few movies, made a workout plan and I visited sauna. 
Today morning I was watching first episodes of The Carrie Diaries. Young Carrie is beautiful and perfect. 
The weather is terrible, I think I am going to chill and drink tons of hot tea or coffee. 
Have a good time. xx

6 komentárov:

 1. Máš skvelý blog (ešte, že som ťa objavila, idem preklikávať článkami) košeľa je top, miluejm takýto štýl:) a ten sveter je najviac!:) krásna si§:) sledujem

  OdpovedaťOdstrániť
 2. kočička ;) skvelá ako vždy! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. skvely outfit!! :)) a máš super nohy!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nejlepší svetr, nejlepší čapka! :)

  OdpovedaťOdstrániť